Apple Watch SE: praktyczna alternatywa dla tradycyjnego zegarka


apple watch se

Apple jest znany z projektowania wysokiej klasy, luksusowych przedmiotów. Wraz z wydaniem Apple Watch SE, firma stworzyła pierwszy przyjazny dla budżetu smartwatch. Urządzenie posiada podobną konstrukcję do oryginalnego zegarka Apple Watch, ale w mniejszym rozmiarze i bardziej przystępnej cenie. Apple Watch SE ma aluminiową obudowę, długość 40 mm i jest dostępny w wielu wzornictwach oraz wykończeniach paska, w tym sportowym, klasycznym, a także skórzanym.

Apple Watch SE pozwala każdego dnia być w kontakcie z przyjaciółmi i cyfrowym światem

Apple Watch to świetny sposób na codzienny kontakt z przyjaciółmi. Możesz za jego pomocą wysyłać wiadomości, sprawdzać pogodę i wiadomości, śledzić postępy w sporcie, słuchać muzyki i więcej. Wraz z wydaniem systemu watchOS 3 firma Apple dodała nowe funkcje dla programistów. Deweloperzy będą mogli również tworzyć w pełni natywne aplikacje w przyszłości na smartwatch, co pozwoli im wykorzystać wszystkie funkcje i potencjał zegarka.

Apple Watch SE zawiera następującą listę kluczowych funkcji:

Choć Apple Watch SE nie ma wszystkich funkcji, które oferują droższe modele, to jest to niedrogi zegarek, który ma mnóstwo przydatnych udogodnień, a w tym:

Apple Watch SE to praktyczna alternatywa dla zwykłych zegarków

Apple Watch ma aplikację o nazwie aktywność, która może śledzić kroki i tętno. Ma też funkcję o nazwie „oddychaj”, która pomoże w medytacji i ćwiczeniach oddechowych.

Apple Watch ułatwia życie, informując na bieżąco zgodnie z ustawieniami, która jest godzina, sprawdzając kalendarz lub dając przypomnienia o rzeczach, które dzieją się w czasie rzeczywistym. Zegarek łączy się też z bezprzewodowymi słuchawkami, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez konieczności wyjmowania telefonu. Dzięki niemu możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami, a także otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś do Ciebie zadzwoni lub wyśle SMS-a.

Za pomocą Apple Watch możesz też robić szybkie zdjęcia lub nagrywać wideo i od razu je udostępniać. Z poziomu zegarka możesz sterować muzyką, znaleźć swój telefon, a nawet płacić za przedmioty, trzymając rękę przy czytniku – to wygodniejsze niż karta płatnicza. Aplikacje dostępne do Apple Watch SE są nieograniczone i jest ich więcej niż na samego iPhone’a.

Smart zegarki Apple Watch Se są dostępne na iSpot.pl.