Ranking TOP 3 słuchawek TWS


Słuchawki bezprzewodowe z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne i modne. Wielu użytkowników ceni je za ich funkcjonalność i design. Kochane są za to, że dają większą swobodę ruchu. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli tego produktu, ale które słuchawki TWS cieszą się największym zainteresowaniem? Dowiesz się tylko i wyłącznie, jeśli przeczytasz ten ranking!

3. Apple AirPods PRO ANC

Przedsiębiorstwo Apple znane jest z produkcji sprzętu elektronicznego, nikogo więc nie dziwi fakt, że zajęli się również produkcją słuchawek TWSO dziwo ich produkt technicznie wypada całkiem słabo wśród artykułów innych producentów. Apple nie udzielił do informacji klienta, jakie jest maksymalne pasmo przenoszenia dźwięków. Równie słabo wypada dynamika tego urządzenia – maksymalnie osiąga zaledwie 80 decybeli. Ich plusem jest to, że mają funkcję aktywnej redukcji szumów.

2. JBL Tune 215 TWS

Firma JBL znana jest z produkcji głośników. Douszne słuchawki TWS to jej nowy eksperyment. Jakie są jego efekty? Nie najgorsze – ich maksymalne pasmo przenoszenia dźwięków wynosi 20 tysięcy herców, a dynamika to 108 decybeli. Minusem jest brak aktywnej redukcji szumów.

1. XIAOMI MI True 2S ANC

Ten chiński producent po raz kolejny udowadnia, że może dorównać, a nawet przegonić rynkowych gigantów. Jego produkt to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji dla miłośników słuchania muzyki. Maksymalne pasmo przenoszenia dźwięków tych słuchawek TWS wynosi 20000 Hz. Ich maksymalna dynamika to 108 decybeli. Wyposażone są również w funkcję aktywnej redukcji szumów.