Tablet graficzny – programy do rysowania


tablet graficzny

Tablet graficzny pozwoli na stworzenie ciekawych projektów. Dzięki bezpośredniemu złączu, nasze praca, możemy swobodnie przechowywać na komputerze, niezależnie od tego, w jakim programie rysujemy. Tablet graficzny to urządzenie kompleksowe, dzięki któremu możesz m.in.: 

Programy do tworzenia grafik 

Adobe Photoshop

Program graficzny, który świetnie sprawdzi się w przypadku obróbki fotografii. W programie możemy dokonywać obróbki grafiki rastrowej, tworzyć modele 3D, mockupy i inne projekty przestrzenne. Photoshop jest uniwersalnym programem, kompatybilnym z systemem Windows oraz macOS. Z pomocą programu wykonamy zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane projekty, pozwalające na artystyczne wyrażenie się. 

Adobe Illustrator

Podłączając nasz tablet graficzny do komputera, możemy stworzyć unikatowe grafiki i ilustracje. Program Adobe Illustrator świetnie sprawdza się w przypadku tworzenia projektów logo w stylu grafiki wektorowej. Z pomocą tego programu będziemy mogli swobodnie zaprojektować wizytówki, kartki świąteczne, ikony czy różnego rodzaju ilustracje do druku bez obawy o ich jakość.  

Procreate

Program graficzny kompatybilny z oprogramowaniem iOS. Ta kreatywna aplikacja pozwala tworzyć ilustracje i grafiki o różnych teksturach, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Dobór różnorodnych pędzli sprawi, że stworzymy unikatowe prace, zarówno hobbystycznie jak i w pracy.