Deskorolka elektryczna – prezent, o którym śni po nocach nie jeden dzieciak


Deskorolka elektryczna to świetny pomysł na prezent. Dzieci uwielbiają wszystkie nowinki technologiczne i szybko się do nich adaptują. Co najważniejsze zabawa nimi sprawia im autentyczną radość.

W czym tkwi wyjątkowość deski elektrycznej?

A choćby w tym, że w odróżnieniu od klasycznego roweru czy rolek jest napędzana za pomocą małego silniczka. Rozwija też całkiem dużą prędkość i nie trzeba popychać ją ani wprawiać w ruch siłą swoich mięśni. Poza tym to fajny gadżet, który sprawia, że zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu stają się ciekawsze.

Co trzeba wiedzieć przed pójściem na deskorolkę elektryczną?

Po pierwsze, że należy przed każdą jazdą zakładać kask na głowę i ochraniacze na łokcie i kolana. Po drugie należy pamiętać o tym, że urządzenie to powinno się regularnie podłączać do prądu i ładować. W przeciwnym wypadku niech nas nie zdziwi, jeżeli w pewnym momencie odmówi nam posłuszeństwa.

Po trzecie trzeba brać pod uwagę fakt, że tego rodzaju zabawki są sterowane na różne sposoby. Jedne reagują na polecenia wydawane za pośrednictwem specjalnego pilota. Inne reagują jedynie na ruchy naszego ciała i tylko odpowiedni balans ciałem sprawi, że deskorolka wykona taki, a nie inny ruch. Dlatego warto poćwiczyć na sucho jazdę na tym urządzeniu, zanim wyjedzie się na ulicę.

Z jakiej okazji kupuje się dziecku deskorolkę elektryczną?

Jest sporo okazji, jednak najważniejsze to:
• urodziny.
• Dzień Dziecka.
• Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc.
• zakończenie roku, bo deskorolka stanowi nagrodę za świetne wyniki w nauce.