iPhone 14 pro max — dlaczego warto go kupić?


iphone 14 pro max

iPhone 14 pro max stanowi kwintesencję idealnej synergii między systemem a urządzeniem. Wszystko działa w nim bardzo szybko, płynnie i praktycznie całkowicie integruje się z gestami użytkownika, jakby stanowił razem z nim jeden organizm. Można zakochać się w jego wielozadaniowości i przyjemności płynącej z przełączania między aplikacjami. Chociaż w poprzednich modelach tej marki były już takie udogodnienia, z pewnością kolejne dodatki będą w stanie zachęcić potencjalnego klienta do zakupu najnowszego iPhone 14 pro max. Warto zwrócić uwagę na funkcję rozpoznawania twarzy w tym smartfonie nawet jeśli mamy na sobie maseczkę higieniczną. Przesiadając się ze starszego modelu na ten telefon, z pewnością poczujemy dużą różnicę, szczególnie jeśli chodzi o działanie jego niezawodnego procesora. Szybkość i sprawność jego działania wręcz zachwycają. Dlaczego jeszcze warto kupić iPhone’a 14 pro max? Na to pytanie odpowiemy poniżej. 

Co wyróżnia ekran iPhone 14 Pro max?

Można od razu przyznać, iż ekran w iPhone 14 Pro max jest wręcz fenomenalny i żaden nie jest w stanie się z nim równać. Doskonale odzwierciedla czerń czy inne kolory, co pozwala na zachowanie płynności przeglądanych treści. Z pewnością znajdzie się wielu jego zwolenników. Ekran w wersji super retine xdr docenią szczególnie osoby przywiązujące dużą wagę do wyświetlanych obrazów, oglądania filmów czy też możliwości grania w gry na smartfonie. W codziennym użytkowaniu można szybko zapomnieć o licznych teoretycznych wadach tego modelu, jak chociażby grubość ramek jego ekranu.

Always on dispal w iPhone 14 Pro max

Kolejną kwestią, która zasługuje na uwagę w telefonie iPhone Pro max, jest funkcja always on display, dzięki której możemy zdecydowanie rzadziej wzbudzać ekran, aby zobaczyć godzinę, czy też listę powiadomień. Z drugiej jednakże strony praktyka pokazuje, iż na pewno zawsze włączony ekran w wykonaniu marki Apple nie jest związany z możliwością oszczędzania energii w tym modelu. Jeżeli korzystamy z bardzo jasnej tapety, która nie jest dodatkowo prostym wzorem, ale przykładowo ogromną ilością kolorowych elementów, to tak naprawdę mamy mocno przygaszony, jednak ciągle działający ekran pokazujący tapetę i pobierający przy tym energię.

Na szczęście uwagi użytkowników miały duży wpływ na najnowszy model iPhone’a i oferowanej obecnie wersji iOS możemy zadecydować, czy chcemy mieć wyświetlane powiadomienia oraz tapetę. Jeszcze parę miesięcy i być może niewielkimi krokami marka ta dojdzie do odpowiednio zaprojektowanego Always On Display, do którego zostaliśmy przyzwyczajeni dzięki urządzeniom z Androidem.

Jaki jest koszt zakupu iPhone’a 14 Pro max?

Cena najnowszego iPhone’a 14 Pro max zdecydowanie nie jest zbyt zachęcająca. Szczególnie dla tych osób, które nie lubią przepłacać za kolejne wersje telefonów, które niewiele różnią się od poprzednich. Jeżeli jednak jesteśmy fanami najnowszej technologii, zdecydowanie ten model smartfona może nas zachwycić i przekonać do wydania jednorazowo ponad 6 tysięcy złotych.