Deski elektryczne do jazdy


deska elektryczna

Elektryczne, drobne środki transportu stają się ostatnio coraz bardziej modne. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, gdyż posiadają one szereg zalet, z których najważniejsze to: ekologia, szybkie i sprawne poruszanie się oraz mało miejsca, które zajmują. Do jednego ze sprzętów, cieszących się największą popularnością jest deskorolka elektryczna. W poniższym tekście przedstawimy więcej jej zalet.

Jazda prostsza niż się wydaje

Często może wydawać się, że deska elektryczna jest mało stabilna i łatwo z niej spaść. Nie ma jednak nic bardziej mylnego, gdyż większość modeli wyposażona jest w technologię dynamicznej stabilizacji, dzięki czemu każde zachwianie jest natychmiast korygowane. Ponadto istnieje również opcja asystenta startu, która pozwala na bezpieczne rozpoczęcie jazdy. Istnieją również modele przeznaczone do bardziej terenowej jazdy. Są one wyposażone w specjalnie dostosowane grube opony z zagłębieniami, które odpowiadają za lepszą amortyzację podczas pokonywania wszelkich nierówności.

deska elektryczna

Parametry deski do jazdy

Zazwyczaj deska elektryczna charakteryzuje się zasięgiem do 20 km na jednym ładowaniu i rozpędza się do prędkości 20 km/h. Klasycznymi modelami posiadającymi takie parametry są urządzenia Kawasaki. W większości przypadków urządzenia te potrzebują około 3 godzin do pełnego uzupełnienia baterii. Warto wybierać modele z jak największą mocą akumulatora.