Najlepsze etui do iPhone’a SE


iPhone SE to następca piątej generacji smartfona firmy Apple. Pomimo identycznych rozmiarów iPhone 5 / 5s, producenci akcesoriów postanowili wypuścić nowe modele etui ochronnych. Który z nich jest lepszy? Czy omawiane futerały zapobiegają pęknięciu iPhone’a SE w razie upadku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w tym artykule.

Futerały występują w wielu formach: designerskie, ultrasmukłe, podwodne, do profesjonalnej fotografii i tym podobne. Ale istota jest taka sama – etui iphone se musi chronić smartfona przed uszkodzeniem. I jest tu pewien niuans…

Smartfon iPhone SE różni się nieco kształtem i rozmiarem od ogólnej linii produktów korporacji „apple”, ale nie umniejsza to jego zalet, popyt na te smartfony jest duży.

A kupując taki gadżet, musisz od razu zadbać o jego bezpieczeństwo. Przód to szkło ochronne lub folia, a do etui potrzebne jest specjalne etui, wybór tych akcesoriów jest bardzo duży. Są to różne kolory, wzory, materiały, z których wykonano okładkę. Którą opcję wybrać?

Otterbox Defender

Etui Otterbox posiada szeroką paletę kolorów. Nie będziesz musiał wybierać pochmurnych odcieni, ponieważ dostępne są opcje niebieskie, różowe i turkusowe. Dodatkowym atutem etui iphone se jest mocowanie paska, który w razie potrzeby można odpiąć.

Do etui dołączona jest również osłona ekranu, więc nie musisz kupować jej osobno. To etui Otterbox jest znane z ochrony przed kurzem, wilgocią i wszelkiego rodzaju zadrapaniami. Ani brud, ani pot nie dostaną się do środka, ponieważ etui jest dość ściśle dopasowane do obudowy iPhone’a SE. Swoją drogą to dobrze, że etui ma otwory na słuchawki.

Połączenie powyższych cech daje Otterbox Defender pierwsze miejsce na liście futerałów ochronnych.

SUPCASE Unicorn Beetle

SUPCASE to producent wytrzymałych etui na iPhone’a, a Unicorn Beetle jest tego najlepszym przykładem. Połączenie poliwęglanu i materiału TPU sprawia, że etui jest wytrzymałe i trwałe.

Z iPhone SE (wewnątrz SUPCASE Unicorn Beetle), nic nie może pójść źle, jeśli zostanie upuszczony z wysokości człowieka, co jest najczęstszą przyczyną rozbitych ekranów i uszkodzonych obudów smartfonów. Przód iPhone’a jest chroniony przez specjalną nakładkę. Dzięki temu ekran nie dotyka podłoża.

Etui posiada poręczny zaczep, który pozwala na umieszczenie etui w pasie pod dowolnym kątem. Możesz jechać na rowerze i szybko obsługiwać telefon, nie myśląc o dokładnym ustawieniu telefonu. A dzięki wielu jaskrawym kolorom (niebieski, różowy, biały itd.) Twój iPhone nie zgubi się w pracy ani nie zniknie bez śladu podczas podróży.

UAG

UAG to marka znana z testowania wszystkich swoich produktów w warunkach wojskowych. Każde etui ma twardą skorupę z miękką częścią wewnątrz, aby zmniejszyć uderzenia iPhone’a SE o dowolną powierzchnię. Dodatkową pomocą są podkładki amortyzujące na rogach obudowy, zdolne wytrzymać nawet największe obciążenia. Do etui dołączona jest również osłona ekranu, ale większość użytkowników woli używać szkła hartowanego.

Etui od UAG chroni porty, ale pozostawia je otwarte na zewnątrz. Krótko mówiąc, deweloperzy postarali się, jak mogli. Jeśli obudowa wytrzymuje testy wojskowe, to podczas codziennego użytkowania również nie zawiedzie.